Skup aut Grójec

Telefon: +48 536 268 838

Skup aut Grójec- jak to działa?

Skup aut to błyskawiczne rozwiązanie pozbycia się starego samochodu.

Zadzwoń

Zadzwoń i umów się na spotkanie oraz wycenę samochodu.

Odbiór auta

Dab Car przyjedzie zabierze auto i wypłaci należność.

Auto sprzedane!

Auto sprzedane, gotowka w kieszeni, problem z głowy.

Czym zajmuje się skup aut? Dab Car to firma, która odkupi od Ciebie samochód każdej marki i każdego modelu. Nie będziesz musiał jeździć na giełdy samochodowe, wystawiać ogłoszeń czy też stawiać auta na parkingach z kartkami „na sprzedaż” przyklejonymi do szyb. Naszą specjalnością jest skup samochodów z różnych części Polski. W obszarze naszego działania znajduje się także Grójec i województwo mazowieckie. Skupujemy samochody z lat 1990-2015. Najbardziej interesują nas te w pełni sprawne, kilkuletnie, które są najwięcej warte. Nie oznacza to jednak, że nie odkupimy od Ciebie i innego pojazdu. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły.

Jak rozpocząć z nami współpracę? Zadzwoń pod podany numer telefonu albo wypełnij krótki formularz kontaktowy, wpisując swoje dane i kilka słów od samochodzie. Możemy go wycenić już w 10 minut! Dab Car to firma z dużym doświadczeniem, więc nasze usługi są szybkie i bezproblemowe. Załatwiamy za Ciebie również wszelkie formalności związane ze sprzedażą auta. Nie musisz się o nic martwić. Pieniądze również dostaniesz od ręki. Jeśli po wycenie zgodzisz się na ustaloną kwotę, z chęcią ją wypłacimy przy kolejnym spotkaniu i spisaniu umowy sprzedaży. Ustaloną kwotę przekażemy Ci w gotówce albo zrobimy przelew. Możemy również wpłacić pieniądze w okienku bankowym. Wszystko zależy od Ciebie, dostosujemy się do Twoich potrzeb. Zależy nam na Twoim zadowoleniu. Z Dab Car zaoszczędzisz swój czas i energię, którą musiałbyś poświęcić na pokazywanie auta kolejnym kupcom czy przedłużanie w nieskończoność ogłoszeń o sprzedaży samochodu. Niektóre z nich są również płatne, więc ponosiłbyś dodatkowe związane z tym koszty. Tymczasem wystarczy jeden telefon, abyśmy odkupili od Ciebie auto w błyskawiczny sposób.

Z naszych usług skorzystało już wielu Klientów. Nie wahaj się, tylko zadzwoń. Czekamy na Ciebie 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Zawsze jest pora na sprzedaż auta. Dab Car z chęcią umówi się z Tobą na spotkanie. Minimum formalności i pozbędziesz się problemu z głowy!

Dab-Car.pl holowanie

Auto Holowanie

Telefon: 664-062-267

Zadzwoń! DARMOWA WYCENA W 10min!

Zależy Ci na czasie? Zadzwoń już teraz po darmową wycenę auta .

Skontaktuj się z naszym konsultantem! 24/7!