Skup aut Nowy Sącz

Telefon: +48 536 268 838

Skup aut Nowy Sącz- jak to działa?

Skup aut to błyskawiczne rozwiązanie pozbycia się starego samochodu.

Zadzwoń

Zadzwoń i umów się na spotkanie oraz wycenę samochodu.

Odbiór auta

Dab Car przyjedzie zabierze auto i wypłaci należność.

Auto sprzedane!

Auto sprzedane, gotowka w kieszeni, problem z głowy.

Dab Car to skup aut obejmujący swoimi działaniami województwo małopolskie. Oferujemy usługi na terenie Nowego Sącza, jak i innych miast w Małopolsce. Poza tym działamy również w innych województwach. Głównie zajmujemy się skupem aut, z roczników 1990-2015. Najwięcej płacimy za samochody sprawne i z kilkuletnim przebiegiem. Nie oznacza to jednak, że nie jesteśmy zainteresowanymi pozostałymi pojazdami. Nasza firma skupuje auta wszystkich marek, bez względu na model i stan techniczny. Oznacza to, że możesz u nas sprzedać samochód zarówno sprawny, którym jeździłeś jeszcze do wczoraj, jak i taki, który uległ jakiejś awarii. Pamiętaj jednak, że jego cena będzie wówczas odpowiednio niższa. Zawsze staramy się dokładnie oszacować stan samochodu oraz zaproponować możliwie najlepszą cenę za jego zakup. Możesz więc liczyć na nasz pełen profesjonalizm.

Jak wygląda współpraca z naszą firmą? Wystarczy, że do nas zadzwonisz albo wypełnisz krótki formularz, który znajduje się na stronie internetowej. Należy w nim wpisać imię i nazwisko, adres e-mail, na który odpowiemy oraz kilka słów od siebie np.: jaki samochód chcesz sprzedać i w jakim jest stanie. Wstępnej wyceny dokonamy już w 10 minut! Zaproponujemy Ci najlepszą kwotę za samochód. Następnie przyjedziemy w wybrane przez Ciebie miejsce i przekażemy Ci pieniądze w gotówce. Możemy je także przelać na Twoje konto bankowe. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Nie musisz już jeździć na giełdy samochodowe, wystawiać ogłoszeń w serwisach internetowych, pokazywać samochodu kupcom. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my zajmiemy się resztą. Nie musisz tracić swojego czasu i energii na poszukiwanie kupca.

Jakie zalety na współpraca z Dab Car? Możesz w każdej chwili skorzystać z naszych usług na terenie Nowego Sącza, jak i innych miast w Małopolsce. Gwarantujemy szybką i korzystną wycenę Twojego samochodu. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Po kupnie samochodu, po prostu go zabieramy i wypłacamy Ci należne pieniądze. Nasz skup aut to pewna i błyskawiczna transakcja. Nie trzymaj samochodu na podwórku, już za kilka chwil możesz go sprzedać w korzystnej cenie i rozglądać się za nowym autem.

Dab-Car.pl holowanie

Auto Holowanie

Telefon: 664-062-267

Zadzwoń! DARMOWA WYCENA W 10min!

Zależy Ci na czasie? Zadzwoń już teraz po darmową wycenę auta .

Skontaktuj się z naszym konsultantem! 24/7!