Skup aut Warszawa

Telefon: +48 536 268 838

Skup aut Warszawa- jak to działa?

Skup aut to błyskawiczne rozwiązanie pozbycia się starego samochodu.

Zadzwoń

Zadzwoń i umów się na spotkanie oraz wycenę samochodu.

Odbiór auta

Dab Car przyjedzie zabierze auto i wypłaci należność.

Auto sprzedane!

Auto sprzedane, gotowka w kieszeni, problem z głowy.

Skup aut Dab Car działa na terenie Warszawy, jak i innych miast i województw. Nasza firma specjalizuje się w handlu samochodami, a także innych usługach związanych z motoryzacją, a nawet pomocą na drodze. Mamy duże doświadczenie w branży i oferujemy profesjonalne, szybkie i nastawione na korzyści dla Klienta usługi. Korzystając z usług Dab Car możesz być pewien, że będziesz zadowolony z każdej transakcji. Skup aut w województwie mazowieckim pomoże Ci pozbyć się problemu w postaci starego samochodu. Skupujemy auta z lat 1990-2015. Nie ważne jaka marka czy model. Najwięcej płacimy za samochody w pełni sprawne, kilkuletnie. Możemy jednak kupić od Ciebie każde auto, najpierw dokonując jego wyceny.

Jak wygląda współpraca z Dab Car? Najpierw musisz się z nami skontaktować. Wystarczy zadzwonić albo wypełnić krótki formularz na stronie www. Następnie umówimy się na spotkanie i wycenę pojazdu. Już w 10 minut możemy wycenić Twój samochód! Nasza wiedza na temat aut pozwala na błyskawiczne działanie. Kiedy już wycenimy samochód i zaakceptujesz zaproponowaną kwotę, spotkamy się po raz kolejny, aby wypłacić Ci pieniądze. Możemy to zrobić w formie gotówki, przelewu albo wpłaty w okienku bankowym, którą odbierzesz kiedy chcesz. Spiszemy też umowę i załatwimy za Ciebie wszelkie formalności. Odbierzemy też samochód z dowolnego miejsca, spod domu czy firmy.

Zapomnij o jeżdżeniu na giełdy samochodowe, wystawianiu samochodu w ogłoszeniach internetowych czy też obklejaniu go kartkami „na sprzedaż”. Wiele osób będzie się z Tobą umawiać na oglądanie, ale nie wiadomo kiedy znajdziesz kupca. Czasami taka sprzedaż trwa tygodniami czy miesiącami. Dab Car umówi się z Tobą na spotkanie w Warszawie w ciągu kilku dni, kiedy najbardziej będzie Ci ono odpowiadało. Szybko ustalimy cenę pojazdu i z chęcią go od Ciebie odkupimy. Nie musisz się o nic martwić. Minimum formalności, szybka i bezproblemowa transakcja. Skontaktuj się z nami już dziś, a zobaczysz, że nie warto było czekać. Nie marnuj swojego czasu. My odkupimy od Ciebie samochód od ręki.

Dab-Car.pl holowanie

Auto Holowanie

Telefon: 664-062-267

Zadzwoń! DARMOWA WYCENA W 10min!

Zależy Ci na czasie? Zadzwoń już teraz po darmową wycenę auta .

Skontaktuj się z naszym konsultantem! 24/7!