Skup aut Ostrowiec Świętokrzyski

Telefon: +48 536 268 838

Skup aut Ostrowiec Świętokrzyski- jak to działa?

Skup aut to błyskawiczne rozwiązanie pozbycia się starego samochodu.

Zadzwoń

Zadzwoń i umów się na spotkanie oraz wycenę samochodu.

Odbiór auta

Dab Car przyjedzie zabierze auto i wypłaci należność.

Auto sprzedane!

Auto sprzedane, gotowka w kieszeni, problem z głowy.

Dab Car to skup aut Ostrowiec Świętokrzyski, który oferuje kompleksowe usługi. Nasza firma ma duże doświadczenie oraz prowadzi współpracę na terenie wielu województw, również województwa świętokrzyskiego. Zawsze mamy dla naszych Klientów atrakcyjną ofertę kupna samochodu, którego chcą się pozbyć. Kupujemy auta z lat 1990-2015. Nie ważne jaka marka czy model. W kręgu naszego zainteresowania są wszystkie z nich. Najwięcej jednak jesteśmy w stanie zapłacić za samochody w pełni sprawne, zadbane, z kilkuletnim przebiegiem. Skupujemy jednak i inne auta, tyle, że nie możemy za nie zapłacić tak dużo. Zawsze jednak staramy się zaoferować Klientom najbardziej korzystną dla nich kwotę.

Zapomnij o jeżdżeniu na giełdy samochodowe, wystawianiu samochodu w serwisach ogłoszeniowych czy też obklejaniu jego szyb kartkami „na sprzedaż”. Wszystko to wymaga Twojego czasu i energii. Skorzystaj z naszych usług i już dziś zadzwoń albo napisz do nas. Jesteśmy dostępni 24h/7 dni w tygodniu. Zawsze chętnie porozmawiamy o zakupie Twojego samochodu. Już przez telefon jesteśmy w stanie podać Ci szacunkową cenę za samochód. Jednak najlepiej umówić się na spotkanie, kiedy będziemy mogli go obejrzeć i podać kwotę, jaką możemy za niego zapłacić. Jeśli będzie Ci ona odpowiadać, po prostu spiszemy umowę i już przy kolejnym spotkaniu Ci ją wypłacimy. Możemy zrobić to w formie gotówki, wykonać przelew, wpłacić pieniądze w kasie banku na Twoje nazwisko. Dostosujemy się do Ciebie. Załatwimy także później wszelkie formalności związane ze sprzedażą samochodu. Nie musisz się o nic martwić, pomyśl tylko na co przeznaczysz pieniądze za samochód. Teraz już tylko zostaje Ci nowa inwestycja. Może nią być nowe auto, w pełni sprawne, z takimi parametrami i dodatkami, na jakich Ci zależy. Nie trać więc czasu na poszukiwanie kupca na samochód, Dab Car z przyjemnością go od Ciebie odkupi.

Zadzwoń do nas lub napisz. Z chęcią się z Tobą spotkamy w wybranym miejscu i porze. Zobaczysz, że sprzedaż samochodu może być szybka i przyjemna!

Dab-Car.pl holowanie

Auto Holowanie

Telefon: 664-062-267

Zadzwoń! DARMOWA WYCENA W 10min!

Zależy Ci na czasie? Zadzwoń już teraz po darmową wycenę auta .

Skontaktuj się z naszym konsultantem! 24/7!