Skup aut Przemyśl

Telefon: +48 664 062 267

Skup aut Przemyśl- jak to działa?

Skup aut to błyskawiczne rozwiązanie pozbycia się starego samochodu.

Zadzwoń

Zadzwoń i umów się na spotkanie oraz wycenę samochodu.

Odbiór auta

Dab Car przyjedzie zabierze auto i wypłaci należność.

Auto sprzedane!

Auto sprzedane, gotowka w kieszeni, problem z głowy.

Dab Car oferuje skup aut na terenie miasta Przemyśl, jak również na terenie całego podkarpacia. Oferta kierowana jest do wszystkich chcących pozbyć się swojego starego samochodu lub już niepotrzebnego. Cały proces skupu samochodu jest bardzo prosty i szybki, ponieważ wszystkimi formalnościami zajmuje się firma Dab Car pozostawiając jedynie decyzje do podjęcia. Skontaktuj się z nami, a firma Dab Car przyjedzie i wyceni samochód.

Interesują nas samochodu od rocznika 1990, stan techniczny oraz model jest dla nas mało ważny. Za samochody kilkuletnie w dobrym stanie jednak płacimy najlepiej. W przypadku, gdy chcesz oddać samochód w rozliczeniu do dealera skontaktuj się z nami wcześniej, ponieważ zapłacimy więcej niż dealer.

Formę rozliczenia, każdy wybiera dla siebie najwygodniejszą. Najczęściej preferowaną formą rozliczenia jest gotówka. Dab Car przyjeżdżając po odbiór samochodu przywozi gotówkę biorąc na siebie załatwienie wszystkich spraw formalnych związanych ze skupem.

Dzięki temu, iż zajmujemy się wszystkimi sprawami formalnymi Ty oszczędzasz swój czas. Skontaktuj się z nami i umów się na darmową wycenę samochodu.

Skup aut Przemyśl: Zapraszamy do kontaktu

Dab-Car.pl holowanie

Auto Holowanie

Telefon: 664-062-267

Zadzwoń! DARMOWA WYCENA W 10min!

Zależy Ci na czasie? Zadzwoń już teraz po darmową wycenę auta .

Skontaktuj się z naszym konsultantem! 24/7!