Skup aut Jędrzejów

Telefon: +48 536 268 838

Skup aut Jędrzejów- jak to działa?

Skup aut to błyskawiczne rozwiązanie pozbycia się starego samochodu.

Zadzwoń

Zadzwoń i umów się na spotkanie oraz wycenę samochodu.

Odbiór auta

Dab Car przyjedzie zabierze auto i wypłaci należność.

Auto sprzedane!

Auto sprzedane, gotowka w kieszeni, problem z głowy.

Dab Car zajmuje się skupowaniem samochodów w różnych częściach Polski. Współpracujemy również z Klientami z Jędrzejowa i innych miast województwa świętokrzyskiego. Nasze usługi są kompleksowe, a ich przebieg błyskawiczny. Już na pierwszym spotkaniu ustalamy szczegóły, a na kolejnym płacimy za samochód. Prawda, że proste? Jeśli więc chcesz sprzedać szybko i bezproblemowo swój samochód, skup aut to najlepsze rozwiązanie! W Dab Car każdy Klient jest dla nas tak samo ważny. Skupujemy samochody wszystkich marek, ich różne modele, nie ma to dla nas żadnego znaczenia. Ważne jednak, aby auto pochodziło z lat 1990-2015, bo tylko takie pojazdy nas interesują. Najwięcej jesteśmy w stanie zapłacić również za auta w pełni sprawne, kilkuletnie i zadbane. To one są najwięcej warte. Kupujemy jednak i inne samochody. Wystarczy się z nami skontaktować, a odpowiemy na wszelkie pytania. Jeśli zmierzasz więc sprzedać samochód, wybierz usługi Dab Car!

Zazwyczaj chcąc sprzedać samochód jeździmy na giełdy samochodowe, wystawiamy ogłoszenia w internecie na różnych stronach www albo po prostu obklejamy szyby auta kartkami z numerem telefonu i danymi na jego temat. Kupcy umawiają się z nami na oglądanie i tak czas leci… Często na kogoś, kto będzie w 100% zdecydowany czekamy bardzo długo. Taka sprzedaż może trwać miesiącami. A co kiedy potrzebujemy szybko pieniędzy, by zainwestować już w nowe auto? Właśnie dlatego skup aut Jędrzejów to najlepsze rozwiązanie. Nie wymaga żadnych dodatkowych kroków, tylko telefonu. To my przyjedziemy na miejsce i wycenimy samochód już w 10 minut. Następnie zaproponujemy Ci kwotę, jaką jesteśmy w stanie za niego zapłacić. Jeśli się zgodzisz, już przy kolejnym spotkaniu ją wypłacimy w wybranej przez Ciebie formie i zabierzemy auto. Nie musisz się niczym martwić. W Dab Car to my załatwiamy wszystkie formalności związane ze sprzedażą.

Nasza infolinia jest czynna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz także wypełnić krótki formularz na naszej stronie www. Czekamy na Twój kontakt!

Dab-Car.pl holowanie

Auto Holowanie

Telefon: 664-062-267

Zadzwoń! DARMOWA WYCENA W 10min!

Zależy Ci na czasie? Zadzwoń już teraz po darmową wycenę auta .

Skontaktuj się z naszym konsultantem! 24/7!