Skup aut Jarosław

Telefon: +48 664 062 267

Skup aut Jarosław- jak to działa?

Skup aut to błyskawiczne rozwiązanie pozbycia się starego samochodu.

Zadzwoń

Zadzwoń i umów się na spotkanie oraz wycenę samochodu.

Odbiór auta

Dab Car przyjedzie zabierze auto i wypłaci należność.

Auto sprzedane!

Auto sprzedane, gotowka w kieszeni, problem z głowy.

Firma Dab Car oferuje usługi skupu samochodów używanych na terenie miasta Jarosław oraz na terenie podkarpacia. Skupujemy auta za gotówkę, zajmując się wszystkimi formalnościami, co pozwala na szybkie pozbycie się już niepotrzebnego samochodu. Proces skupu auta oferowany przez Dab Car jest bardzo prosty i szybki. Wystarczy się z nami skontaktować, a my przyjedziemy wycenimy samochód, pozostawiając jedynie podjęcie decyzji.

Stan techniczny i model nie jest dla nas najważniejszy, skupujemy samochody od rocznika 1990. Interesują nas wszystkie samochody, ale auta kilkuletnie w dobrym stanie skupujemy za wyższą cenę. Dlatego jeśli posiadasz niepotrzebny samochód, zadzwoń a my zajmiemy się resztą.

Jeśli chcesz kupić nowy samochód, a stary oddać w rozliczeniu zadzwoń do nas, ponieważ możemy odkupić to auto płacąc więcej niż dealer. W takiej sytuacji konieczny jest wcześniejszy kontakt.

Forma rozliczenia wybierasz jaka jest dla Ciebie najwygodniejsza. Najczęściej wybieraną opcją rozliczenia jest gotówka. Przyjeżdżając po odbiór samochodu Dab Car przywiezie gotówkę.

Dab-Car.pl holowanie

Auto Holowanie

Telefon: 664-062-267

Zadzwoń! DARMOWA WYCENA W 10min!

Zależy Ci na czasie? Zadzwoń już teraz po darmową wycenę auta .

Skontaktuj się z naszym konsultantem! 24/7!